תכנון מיסוי לפרישה

עומדים לפרוש לפנסיה? אתם אולי רגועים מהבחינה הכלכלית, כי משך שנים רבות הפרשתם סכומים ניכרים עבור קופות גמל וקרנות פנסיה. אך האמת היא שאם לא תתכננו את הפרישה באופן הנכון, אתם עשויים למצוא את עצמכם נאלצים להפריש אחוזי מיסים גבוהים.

על כן, פנו אל המומחים של ברקאי פיננסים ובצעו תכנון מיסוי לפרישה.
הנושא של תכנון מיסוי לפרישה זהו אחד הנושאים המורכבים והסבוכים ביותר. מדובר בנושא שהוא בעל חשיבות ממדרגה ראשונה וחשוב מאוד לתת עליו את הדעת כאשר עומדים לקראת הפרישה.

אנשים רבים שהגיעו לגיל פרישה מצאו את עצמם נפרדים מסכומי כסף גבוהים רק בגלל שהם לא ידעו איך להתנהל וכיצד לבדוק וגם למצות את ההטבות אשר מגיעות להם על פי חוק.

מומלץ מאוד לפנות לשם כך אל אנשי מקצוע ולבדוק את כל הנושא לעומק. כך ניתן יהיה להימנע מתשלומי מס גבוהים תוך ניצול נכון של הטבות מס בפרישה.

תכנון מיסוי לפרישה – מה זה כולל?
כאשר אנחנו מדברים על הנושא של תכנון מיסוי, אנחנו מדברים על בדיקה, איך ומתי למשוך הפנסיה. כלומר הן מבחינת העיתוי המתאים והמדויק והן מבחינת אופן המשיכה. האם בסכום אחד או בקצבה חודשית. ניתן גם לשלב בין שתי הצורות או לשקול המשך הפקדה של הכסף.

חשוב גם לבדוק במסגרת התכנון, האם מוצו כל הזכויות של העובד מול המעביד עם סיום היחסים ביניהם כעובד מול מעביד, זאת בהתייחס להסכם הפרישה.

גם תכנון מיסוי לפרישה, זהו נושא מורכב הדורש חשיבה ואף התייעצות עם המומחים. החוק מציע מספר חלופות כמו ביצוע של פריסת הפיצויים או משיכת כספי הפיצויים בפטור. יש להחליט האם לא לנצל את הפטור ולממש אותו על הקצבה, או לחילופין, לשלב בין החלופות.
כדי להגיע להחלטה הכי משתלמת, יש להיוועץ במומחים. רק כך ניתן יהיה להגיע לפתרון הכי רווחי.
 

ברקאי פיננסים מציע את הליווי לקראת פרישה, כמו גם תכנון פיננסי משפחתי, תכנון תקציב משפחתי תכנון פיננסי אישי ועוד.
ברקאי פיננסים עם כל שנות הניסיון יסללו לכם את הדרך להצלחה כלכלית.

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005