תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מוגדר ממשפחת ביטוחי הבריאות, אך למעשה מהווה סוג של ביטוח חיים. הוא נועד להגן על המבוטח במקרה תאונה בלבד. הפוליסה מכסה את המבוטח מפני מוות, נכות ,אובדן כושר עבודה ייחודי (כיסוי נמוך יחסית בעלות נמוכה יחסית), שברים וכוויות, אשפוז וסיעוד.

כיסוי הביטוח מעניק סכום קבוע מראש כאשר מתרחש אחד המקרים המוגדרים בתנאי הפוליסה לפי המסלול שנקבע, פוליסות שונות יכולות לתת פיצויים וכיסויים למצבים שונים ומשונים, חלקן מבטחות תאונה בישראל בלבד, חלקן בכל מקום בעולם.
 
קיימים הבדלים ניכרים בין פוליסות שונות של ביטוח תאונות אישיות, אפילו בתוך אותה חברת ביטוח.

לכן, חשוב מאד לבחון את הפוליסה לפני הרכישה, כמובן, את מחיר הפרמיה.

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח עצמאי, ניתן לרכוש אותו ללא קשר לכל ביטוח אחר שכבר יש לכם וגם מספר מנות של אותו כיסוי או בחברות אחרות.  
 
נכון לשקול לצרף, לביטוח תאונות אישיות כיסוי הנקרא "נכות תעסוקתית" כיסוי זה הינו סוג של אובדן כושר עבודה הניתן כפיצוי מאותם סיבות אפשריות של תביעה לתאונות אישיות.
 

כלומר מתאונה בלבד, כיסוי זה עלותו נמוכה יחסית, הפיצוי איננו נספר כהכנסה כדוגמת אובדן כושר עבודה מורחב יחסית לשכר, לכן אין לראות בו ככפל כיסוי, נהפכו, יכול להיווצר מצב בו יינתן פיצוי של "נכות תעסוקתית" ואובדן כושר עבודה מורחב ידחה ולהפך, ניתן ואפשר יהיה לקבל משני הכיסויים בייחד ובתנאי שהתביעה תעמוד בתנאי הפוליסה.
 
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005