קרן השקעות אלטרנטיביות

מה זה ואיך תעשו את זה באופן הכי בטוח?
אם תשאלו אדם מן השוק מה זה - קרן השקעות אלטרנטיביות, לא בטוח שתקבלו מענה ברור וחד משמעי. האמת היא שאין לזה באמת תשובה מוחלטת. המונח – אלטרנטיבי עשוי להתייחס לאופן ההשקעה והוא גם יכול לקבל את שמו בגלל הפריט האלטרנטיבי אשר בו משקיעים. כך או כך, לא כדאי לעשות כל צעד לפני שמתייעצים עם מומחים ויודעי דבר בתחום.

די קשה להעניק הגדרה ברורה וחד משמעית למושג – "השקעה אלטרנטיבית" או " קרן השקעות אלטרנטיביות" אך הכוונה על פי רוב היא להשקעה אשר היא אינה בשוק ההון. ישנם כמה וכמה אפיקים אשר מוגדרים כאפיקים אלטרנטיביים. תחום הנדל"ן מקבל את מירב תשומת הלב. אך ישנם אפיקי השקעה נוספים הנכללים תחת ההגדרה הזו. אלו הם מטבעות דיגיטליים, סחורות, מתכות ועוד. לעיתים ההגדרה – אלטרנטיבי היא לא על הפריט אשר בו משקיעים אלא על אופן וצורת ההשקעה. כלומר גם כאשר משקיעים בשוק ההון, במניות, באגרות חוב וכדומה, זה עשוי להיחשב כסוג של השקעה אלטרנטיבית.  

ברקאי פיננסים – הכתובת להשקעות נכונות גם מהתחום האלטרנטיבי.

קרן השקעות אלטרנטיביות – כדאי או לא כדאי?
הרבה אנשים נבהלים מהמילה "השקעה". כאשר הם שומעים על המילה השקעה, הם מיד בטוחים כי מדובר בקפיצה למים עמוקים וסוערים, מים עם הרבה סיכוני טביעה. כך לדוגמא כאשר מדובר בשוק ההון. רבים הם האנשים הנרתעים מאוד מהשקעה בערוצים אלו. אך האמת היא כי גם בהשקעות אלטרנטיביות כמו השקעה בשוק הנדל"ן טמונים סיכונים בלתי מבוטלים. במיוחד כאשר מדובר בהשקעות נדל"ן בחוץ לארץ אשר הפכו להיות פופולאריים מאוד. במקרים רבים מדובר בסיכון ממשי להפסדים ניכרים ממש.

לא מתחילים בלי להתייעץ עם המומחים
קבוצת ברקאי פיננסים מציעה את כל השירות והליווי במה שקשור לנושא של פיננסים. בין אם מדובר בנטילת משכנתא חדשה, שירותים פיננסים בכל תחום, בדיקה יסודית של קרן השקעות אלטרנטיביות ועוד.
 

צוות יועצי השקעות מבית ברקאי פיננסים יעשו לכם סדר בכל מה שקשור להשקעות אלטרנטיביות, משכנתא חדשה, שירותים פיננסים, יועצי השקעות ועוד.

ברקאי פיננסים – הדרך להצלחה!

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005