פיננסים וביטוח

פיננסים וביטוח אלו נושאים סבוכים ומורכבים. לא מדובר בנושאים הנהירים לכל אחד, זאת למרות שכל אחד מנהל מערכת כלכלית אישית , משפחתית או אפילו עסקית. חשוב לדעת כי ללא ייעוץ והכוונה, אנחנו עשויים פעמים רבות לשגות ולבצע מהלכים שלא תמיד תהיינה ברות תיקון. חבל להגיע לכך, לו רק נפנה להיעזר בליווי מקצועי של מומחים אשר מציעים את השירות של פיננסים וביטוח – המצב יהיה הרבה יותר טוב.

כל אחד מתמודד בזירה של פיננסים וביטוח. אצל כל אחד זה קורה מזווית אחרת. אצל רובנו ההתמודדות היא במישור האישי, בהתמודדות הכלכלית המשפחתית אך אצל רבים קיימת גם כן ההתמודדות העסקית. בין אם זה בעסק מתחיל וכמובן כאשר העסק כבר מסועף וגדול. כאשר ההתנהלות אינה נעשית באופן מושכל ושקול, הרי שהדרך למפולת כלכלית קצרה מאוד.

ייעוץ כלכלי עסקי – לעסקים שרוצים לצמוח
עסק קטן או אפילו בינוני אשר נמצאים בתחילת דרכם או אפילו כאשר הם כבר התקדמו ועשו כברת דרך, יעשו רק טוב עם עצמם ועם העסק שלהם, לו רק יפנו אל יועץ מקצועי אשר מציע ייעוץ כלכלי עסקי כאשר מתוך המבט המקצועי של היועץ, תתקבל תמונה מקיפה וכוללת. תמונה אשר על פיה ייטיב היועץ לתכנן ולבנות את התכנית הכלכלית של העסק. כאשר הכול יהיה כתוב, ברור, ללא 'בערך' ללא עיגול פינות, כאשר המאזן של ההוצאות מול ההכנסות יהיה יציב, העסק יוכל בהחלט לשגשג ולצמוח.

יעוץ פיננסי למשפחה – למשפחה שרוצה יציבות
משפחות רבות יש בעולם. לרבבות ולאלפים. כולם מתנהלים איכשהו גם בזירה הכלכלית. אך מצער מאוד שרבים מהם עושים זאת בחוסר הבנה והיעדר ידע בעניין. זה גורם לכך שהם מסתבכים מהבחינה הכלכלית, נקעים לחובות, נאלצים למכור את דירתם ומכאן עד להרס החיים, סכסוכים משפחתיים וכדומה, הדרך קצרה ביותר. ייעוץ פיננסי למשפחות על ידי יועץ מקצועי עשוי לפתור את הבעיה ולפתוח פתח של תקווה לכל משפחה באשר היא.
 
ברקאי פיננסים מציע את הליווי המקצועי המלא בכל מה שקשור לנושא של פיננסים וביטוח. זה כולל ייעוץ פיננסי למשפחה וגם לעסק.

ברקאי פיננסים - ייעוץ פיננסי למשפחות ולעסקים.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005