מגזין להתנהלות פיננסית כלכלית

"משפחות חולמות ומגשימות"


שלום לכם,

שמי גדי ברקאי ואני הבעלים של "ברקאי פתרונות פיננסיים חכמים בע"מ"
 בשנים האחרונות עזרתי למשפחות רבות לצאת מהסחרור היום יומי של בעיות פיננסיות באמצעות שיטה שפתחתי בעלת 6 שלבים להתנהלות כלכלית נכונה.

 השיטה מצליחה על כל מי שנכנס לתכנית, הציבור, נשחק ונקבר תחת עול הלוואות, המצטברים לחובות כבדים ומשכנתאות יקרות, מבזבז כסף על קניות ופיתויים כלכליים, מצבו הולך ומחמיר.

 ראיתי משפחות נהרסות ומתפרקות עקב התנהלות כלכלית לא נכונה.
 המטרה של המגזין "משפחות חולמות ומגשימות" הוא לתת לכם כלים מעשיים לצאת מהבוץ הפיננסי ולחיות חיים טובים יותר, מהנים ושלווים הרבה יותר.
 שלכם, גדי ברקאי

למידע נוסף אפשר ליצור קשר: 09-8856005

 

בואו נדבר על הלוואות...


כיום ההלוואות זמינות מאוד, ומספיק לראות מקבץ פרסומות בטלוויזיה כדי להבין שיש אין ספור גופים שרק מחכים שתבוא אליהם לקחת הלוואה למטרות חופשה, רכישת רכב או "לסגור את המינוס" (בעצם להעביר אותו ממקום למקום...).

הלוואות צריך לתכנן, הלוואות אסור ולא נכון לקחת סתם כי חושבים שאפשר, התכנון צריך להתייחס למטרה שלשמה נלקחת ההלוואה, סדר העדיפות ורמת החשיבות של ההלוואה עבורנו, לתת לעצמנו דין וחשבון למחיר הכסף ותנאי ההלוואה. חשוב להתאים את תנאי ההלוואה ליכולות הפיננסיות, כלומר יכולת החזר ההלוואה שלנו, להעמיד במבחן מול איש מקצוע, להימנע ממצב של הסתבכות פיננסית שעשויה לגרור הפסדים, בעיות משפטיות ומשפחתיות, הגיע הזמן שתבינו שיש בעיה בהתנהלות הפיננסית שלכם, צריך עכשיו לשנות את פני הדברים, להסתייע בשירותים של גורם מקצועי שיוכל להוביל אתכם לכיווני התנהלות יציבים ונכונים לכם...


 

ב- "ברקאי פתרונות פיננסיים" אנו מסייעים ללקוחות הנמצאים בתהליך ליווי לתכנון כלכלת המשפחה לקבל הלוואות בתנאים מועדפים לשיפור מצבם התזרימי, תוך שאנו מתאימים את ההלוואה לצורך, לתקציב ויכולת ההחזר של המשפחה.


כך אנחנו מונעים את הסחרור הפיננסי של משפחות רבות!
למידע נוסף אפשר ליצור קשר: 09-8856005
 

נדבר על קרן פנסיה או ביטוח מנהלים?

קיימים הבדלים מהותיים בין קרן פנסיה לביטוח מנהלים שחשוב לדעת ולהכיר. צריך לשקול כדי להחליט מה מהם מתאים לנו יותר, האם זהו הכלי הנכון עבורנו לביצוע חיסכון לקבלת הקצבה הפנסיונית בפרישה ???

קרן פנסיה מתנהלת  לפי תקנון. דמי הניהול אמנם נמוכים יותר (לאחר משא ומתן עם הקרן) אך לא בהכרח יישארו כך כי תקנון יכול להשתנות. חשוב לדעת כי כשיש גרעון אקטוארי בקרן הוא חל על כול העמיתים, אשר משלמים אותו באופן יחסי להיקף החיסכון שלהם, כך שבסופו של דבר דמי הניהול שנחשבים נמוכים אינם נמוכים באמת. התקנון נועד לשרת את צרכי הקרן ולא את צרכי העמית. חשוב להבין שרכיבי הביטוח אינם נותנים פתרונות ממוקדים אלא על פי תנאי הקרן, לעתים הזול הוא יקר.

ביטוח מנהלים מתנהל כחוזה, דמי הניהול אחידים לאורך התקופה, יש תכניות בהן ניתן להקטין דמי הניהול עם צבירת החיסכון, הביטוח לא מושפע מגורמים חיצוניים וכל התנאים ידועים מראש. הביטוח עונה על צרכי המבוטח בנושא עיסוק, גובה שכר וכדומה. מאידך עלויות הביטוח נכונות ועונות על צרכי אירועי ביטוח.

למרות שביטוחי המנהלים עונים על צרכי המבוטח ברמה גבוהה יותר, מומלץ לבצע אבחון ותשאול ספציפי, לצורך התאמת המוצר ללקוח. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ מקצועי על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורכם.

 

בואו נדבר על הקניות השוטפות לבית...


במגזין הקודם התחלנו לדון בדרכים לייעל את הקניות השוטפות.

ה"קניות" הן ההוצאה הלא קבועה העיקרית שלנו במהלך החודש. הן כוללות מזון, חומרי ניקוי, מוצרי היגיינה וכו'.
באמצעות התנהלות נכונה ניתן לחסוך עד אלפי שקלים בחודש.
לסיכום, הסופר הנו שדה קרב שבו אתם והסופר נלחמים על הכסף שלכם. האינטרס שלהם הוא שתקנו כמה שיותר בעוד האינטרס שלכם להוציא באופן נבון לפי צורך, כמה שפחות, וכל זאת בלי לפגוע ברמת החיים שלכם!  


כשהעתיד ידוע ההווה רגוע...
 

"ברקאי פתרונות פיננסיים" מציעים את השירותים הבאים:

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

תכנון חכם והתאמה של כלכלת המשפחה

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

תכנון גיוס אשראי דרך הלוואות בהתאמה לצורך

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

תכנון משכנתאות חדשות ומחזור משכנתאות

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

תכנון טיפול וליווי בחסכונות פנסיוניים

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

תכנון תיק ביטוח לפי צורך ותקציב

checkbox, checkbox, tick, selected, checked

תכנון השקעות וניהול סיכונים – יעדים ומטרות

למידע נוסף אפשר ליצור קשר: 09-8856005

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005