לצאת מהמינוס

איך לצאת מהמינוס היא שאלה נפוצה המעסיקה רבים מאזרחי המדינה המצויים במצב של מינוס מתמשך בחשבון הבנק. מינוס הוא מצב בו יש פער שלילי חודשי קבוע בין ההכנסות השוטפות לבין הוצאות. המטרה היא לצאת מהמינוס תוך תקופה מוגדרת ולא להזדקק להלוואות, פריסת תשלומים או להשתמש במסגרת האשראי.
ניתן להשיג זאת באמצעות פנייה לקבלת שירותי ייעוץ פיננסי מאת ברקאי פיננסים - משרד מקצועי מוביל בתחום, המתמחה במתן פתרונות למגוון סוגיות כלכליות ברמה מקצועית גבוהה, בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות.

מהו מצב של מינוס?
מינוס נגרם כאשר מוציאים יותר כסף לעומת הסכום הקיים בחשבון הבנק. מדובר בעצם בהלוואה בריבית מאוד גבוהה, כך שהמינוס עולה לכם הרבה כסף. כדי להימנע ממצב זה, הכרחי לשמור על תקציב כלכלי מאוזן כדרך חיים.

מה צריך לעשות?
בכדי להצליח לצאת מהמינוס, יש לבדוק ראשית את גובה החריגה החודשית – מהו הפער בין ההכנסות לבין ההוצאות. בשלב השני צריך לפעול לצמצום ההוצאות, זהו כלי משמעותי חשוב על מנת להצליח לצאת מהמינוס, מאחר ובסופו של יום, כל ההוצאות הקטנות כביכול מצטברות ומגיעות לסכומים גבוהים ביותר. במקביל, חשוב לבחון דרכים נוספות בהן ניתן להגדיל את סך ההכנסות, לשקול פריסת חובות, להתאים את מסגרת האשראי ועוד.
אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך, הוא לדאוג לא להיכנס שוב למינוס. לשם כך, כדאי להכין מסגרת תקציב אישי או משפחתי מאוזנת, שתאפשר לכם לעמוד בכל ההוצאות ללא חובות. באמצעות בניית תוכנית פעולה מסודרת, משמעת עצמית, צרכנות חכמה ומחשבה חיובית, תצליחו להשיג את המטרה בקלות ובמהירות. חשוב להדגיש, כי סגירת המינוס אינה דבר חד פעמי של צמצום חובות אלא מדובר בעשיית שינוי באופן ההתנהלות הכלכלית לטווח ארוך.

לסיכום
נתונים מראים כי מחצית מהמשפחות בישראל נמצאות במצב של יתרת חובה בבנק, הן מנסות להילחם במינוס, אולם רק מעטות מצליחות לעשות זאת. בעזרת קבלת ייעוץ מקצועי וליווי אישי מאת המומחים של ברקאי פיננסים בשאלה איך לצאת מהמינוס, תוכלו לצאת מהמינוס אחת ולתמיד ולשמור על המצב החדש לזמן רב. 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005