כלכלת המשפחה

כלכלת משפחה הוא תחום הבא להסדיר מגוון סוגיות עמן מתמודדת כיום כל משפחה ממוצעת במדינת ישראל. מדובר בדילמות כלכליות שונות המלוות את בני המשפחה כל הזמן, החל מניהול הכספים השוטף, דרך קבלת החלטות בנוגע ללקיחת הלוואה או השקעה ועד החלטות כבדות משקל  לגבי קניית דירה או רכב וכן הלאה.

רקע
כלכלת המשפחה הינו מודל כלכלי לפיו מנוהל התא המשפחתי כולו בחיי היום יום. על אף שמדובר בתחום קריטי בעל רלוונטיות והשלכות עתידיות על המשפחה כולה, כלכלת משפחה אינו נושא שנלמד במערכת החינוך, כך שברוב המכריע של המקרים, בני הזוג מנהלים את מציאות חייהם הפיננסית על סמך ידע קודם והרגלים שספגו מהבית, מה שמוביל להתנהלות שגויה, לפיה סך ההוצאות עולה על ההכנסות השוטפות והימצאות במצב של מינוס תמידי.
לפיכך, מומלץ לכל משפחה לפנות לקבלת ייעוץ בנושא כלכלת המשפחה מאת ברקאי פיננסים, משרד המתמחה במתן שירותים פיננסיים שיספקו לכם פתרונות בהתאמה לצרכים הכלכליים הספציפיים של המשפחה ויעזרו לכם להחזיר את השליטה על ניהול חייכם הכלכליים.

חשיבות קבלת ייעוץ חיצוני
על מנת לקבל מענה מקצועי יש לבצע ניתוח יסודי ומעמיק של המצב הכלכלי הנוכחי לרבות איסוף נתונים ומידע עדכני. במסגרת בחינת ההתנהלות הכלכלית בוחנים את מאזן ההוצאות מול ההכנסות, את דרכי ההתנהגות הכלכלית, התחייבויות קודמות ונכסים והערכות עתידית לפנסיה וביטוח בנושאים שונים. זאת, תוך התאמה אישית לצרכי בני המשפחה בטווח הקרוב וכן בראיה לעתיד. קבלת ייעוץ חיצוני הוא תהליך הכרחי וחשוב, המצריך השקעה של זמן ומשאבים על מנת להצליח להתנהל בצורה כלכלית טובה ולבצע את השינויים הדרושים במסגרת כלכלת המשפחה.

לסיכום
כל ההחלטות הקשורות אל ניהול כלכלת המשפחה הן משמעותיות ובעלות השלכות נרחבות על כל בני המשפחה בהווה ובעתיד. הנכם מוזמנים לפנות כעת אל ברקאי פיננסים, משרד מוביל בתחום, אשר ישמחו לסייע לכם לתכנן את צעדיכם בצורה מקצועית, זהירה ונכונה. בדרך זו, תימנעו מכניסה למצבי משבר כלכלי ותחסכו לעצמכם וליקירכם בזבוז של אנרגיה מיותרת בגין חיכוכים ומתחים נפשיים בנושאים כספיים שונים. 
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005