חיסכון ותכנון פיננסי

אף פעם לא מאוחר מידי
במהלך הזמן, אנחנו צוברים כספים במוצרי השקעה כמו בנקים, קרנות השתלמות, חסכונות פנסיונים וכדומה. לא תמיד אנחנו מודעים למאפיינים השונים של כל אחד מהם ועל כן אנחנו גם לא מיטיבים לנצל אותם נכון לטובתנו. כאן אנחנו 'ברקאי פיננסים' נכנסים לתמונה. חיסכון ותכנון פיננסי, כי הכסף שלכם מסוגל לעשות הרבה יותר.

מעבר לניהול הכספי שלנו בחיי היום יום, אנחנו גם מנהלים כספים הנמצאים במוצרי השקעה שונים. יש לנו את החסכונות שלנו בבנק, יש לנו את תיקי ההשקעות, ישנן קרנות ההשתלמות וכדומה. לא תמיד אנחנו זוכרים או יודעים איך לעקוב אחר כל הכספים הללו ולוודא כי הוא אכן מנוהל באופן הכי נכון והכי מתאים לנו. חשוב לדעת כי חיסכון ותכנון פיננסי זה משהו שקשור לכל אחד מאתנו ותמיד כדאי לעצור ולבדוק איך הכסף שלנו מנוהל והאם יש מקום לפנות לקבלת שירות של ייעוץ פיננסי כלכלי.

חיסכון ותכנון פיננסי – מה צריך לבדוק?

כאשר אתם רוצים לתכנן את עצמכם נכון או לחשב את מסלולכם מחדש, עליכם לשאול מספר שאלות.
  • האם הכסף שלכם מנוהל באופן נכון?
  • האם רמות הסיכון תואמות את המטרות שלכם ואת הגיל שלכם?
  • האם אתם מנצלים את הטבות המס המגיעות לכם?
כאשר התכנון הפיננסי ייעשה בחכמה, ותיעזרו בשירות של ייעוץ פיננסי כלכלי, תהיה התייחסות אל יעדים ומטרות פיננסים, תפנו אל יועץ כלכלי משפחתי על מנת שכל התכנון הפיננסי שלכם ייעשה נכון, תיהנו מתמהיל חסכונות אמין ויעיל, כזה שיהיה מותאם ותפור בדיוק על פי המידות שלכם.
 

חיסכון ותכנון פיננסי זה ברקאי פיננסים
כאשר אתם מחפשים כתובת שתעשה לכם סדר בכל מה שקשור לנושא של יעדים ומטרות פיננסים, אתם רוצים לוודא כי אתם לא מפספסים שום דבר בדרך, ברקאי פיננסים מציע לכם את כל השירות לצורך בדיקת המצב הקיים, קביעת אסטרטגיה חדשה ויישום מחדש של ההחלטות השונות בעניין ניהול כלכלי נכון. זה כולל שירות של יועץ כלכלי משפחתי ויעוץ פנסיוני, כאשר אלו ישדרגו המצב הכלכלי שלכם הן באופן מידי והן לטווח הרחוק.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005