הכנה לפרישה לגמלאות

כאשר מדובר בנושא של הכנה לפרישה לגמלאות, בין אם זו פרישה ויציאה לפנסיה ובין אם זוהי פנסיה מוקדמת, פיטורים או עזיבה של מקום עבודה מתוך רצון אישי, את הפרישה חייבים לתכנן! הכנה לפרישה לגמלאות כוללת חשיבה ובדיקה של כל נושא הפרישה על כל ספיחיה והחלטה מושכלת איך וכיצד לעשות את זה כדי שלא להפסיד זכויות.

הכנה לפרישה לגמלאות היא לא רק הכנה נפשית לקראת חיי הפנסיה. זה לא כולל רק תכניות לימים הבאים אשר בהם לא יהיה עלינו להשכים קום בכל בוקר ולהתייצב בעבודה. אז נכון שגם זה דבר חשוב מאוד ואם לא נכלכל את צעדנו ולא נחשוב היטב מראש מה אנחנו עומדים לעשות עם עצמנו בימים הבאים, אנחנו עלולים ליפול אל בור עמוק של דכדוך, של דיכאון ושל חוסר עניין בעולם שכבר אינו זקוק לנו.

אך האמת שלא לשם כך התכנסנו... אנחנו כאן על מנת לדון בפן המשפטי של העניין. אם זה הנושא של הכנת צוואות הכרוך גם כן בגיל הפנסיה ואם זה הנושא של עיתוי הפרישה ומיצוי כל הזכויות הרלוונטיות הכרוכות בכך.

אוספים נתונים
במסגרת הכנה לפרישה לגמלאות, חובה לאסוף את כל הנתונים העדכניים בדבר כל הזכויות והכספים אשר נצברו לטובתכם בכל שנות העבודה שלכם הן במקום העבודה האחרון והן בכל מקומות העבודה השונים בהם מצאתם את עצמכם במרוצת השנים.

זה כולל:
קופות גמל וקרנות השתלמות. שם יהיה עליכם לבדוק יתרות עדכניות, נתונים, אסמכתאות ויהיה עליכם להתייחס לתאריכי ההצטרפות ולוותק.

כמו כן, יהיה עליכם לבדוק את פוליסות הביטוח שלכם שזה כולל ביטוחי מנהלים וגם פוליסות ביטוח פרטיות שזה כולל את בדיקת היתרות העדכנית, העתקי הפוליסות כולל תנאי הפוליסות והנספחים.
יש כמובן לבדוק את קרן הפנסיה על כל זכויותיה ועוד.
 

ברקאי פיננסים – כל מה שקשור לפיננסים וביטוחים
אז אם גם אתם עומדים לפני פרישה ומעוניינים להתכונן כראוי כמו גם בכל עניני פיננסים וביטוחים. כמו הלוואות מעל 200 אלף לעסקים, בברקאי פיננסים תקבלו שירות מושלם הכולל טיפול בתיק הלוואת משכנתא, הכנת צוואות, הלוואות מעל 200 אלף לעסקים וכל מה שקשור לנושא.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005