בקרה בתיק ההשקעות

לחשוב ולחשב מסלול מחדש
תיק ההשקעות שלנו הוא תמיד בר שינוי. אנחנו לא חייבים להיצמד לאותו מסלול אם הוא כבר לא ממש רווחי. יש לזכור כי קיים הבדל עצום בין המצוי לרצוי ועל כן, מומלץ מאוד לעצור מידי פעם ולבחון האם המסלול אשר בו בחרנו להשקיע הוא אכן המסלול המתאים והנכון עבורנו.

למעשה, בקרה בתיק ההשקעות זוהי חובה עבור כל מי שחשוב לו להשקיע במקום הנכון. מהו הזמן הנכון לבצע בקרה על ההשקעות?
גם אם אנחנו מנהלים כבר משך שנים ארוכות את תיק ההשקעות שלנו במקום אחד יציב וקבוע, אף פעם לא יהיה זה מיותר לעצור, לבצע בקרה בתיק ההשקעות, לבדוק שוב, לחשוב ולחשב מסלול מחדש. במקרים רבים אתם אולי תופתעו מהממצאים שיעלו בידיכם ולא תבינו איך ייתכן כי כך 'הרדימו' אתכם בשמירה. אך האמת היא שאף פעם לא מאוחר. תמיד תוכלו להציל את עצמכם ואת כספכם ולהעביר את תיק ההשקעות שלכם.

בניית תכניות בהתאמה אישית
כאשר ערכתם בקרה בתיק ההשקעות וגיליתם כי אכן עדיף עבורכם להחליף את המסלול שלכם במסלול חדש, חשוב שתכירו את האפשרויות השונות ואת מגון המסלולים הקיימים בשוק ההון.

תוכלו לבחור במסלול המציע ניהול השקעות מלא שזה כולל – חיסכון פנסיוני, פוליסת חיסכון ועוד. תוכלו ליהנות גם כן מליווי מקצועי של יועץ השקעות, הלוואות משכנתא במקרה הצורך וכלה במסחר עצמאי. כאשר אתם בוחרים באחד מהמסלולים הללו אתם לא רק צריכים להתייחס לסכום אותו אתם משקיעים אלא בכמה וכמה פרמטרים נוספים. כמו לדוגמא – רמת ההבנה שלהם בשוק ההון, היכולת והרצון לשמור על מעורבות בהחלטות השוטפות בכל מה שנוגע להשקעות.

בניית תכניות בהתאמה אישית – עם ברקאי פיננסים
ברקאי פיננסים המנוהל על ידי גדי ברקאי מציע לכם את כל השירות הכרוך בתכנון פיננסים כמו גם בקרה בתיק ההשקעות.  היות וכל הנושא של תכנון פיננסי הוא נושא רחב ומורכב, על כן, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע המציעים את הייעוץ והליווי בכל התחומים הללו.
 

ברקאי פיננסים, הכתובת שלכם לצורך בקרה על ההשקעות, הלוואות משכנתא, תכנון הלוואות, תכנון חיסכון ועוד.

תנו למומחים להוביל אתכם.

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005