ביטוח חיים

ביטוח החיים הינו כיסוי ביטוחי פשוט יחסית, חשוב לעשותו נכון לפי צורך העונה לשאלה ״כמה כסף צריכה המשפחה או המוטב במקרה ביטוח״???

משמעות הכיסוי במקרה ביטוח הינו, תשלום הפיצוי שנקנה למוטב או למוטבים כפי שנקבע בעת ביצוע קרתת חוזה הביטוח, אז יקבל המוטב או המשפחה את הסכום שנקבע מראש, ביטוח חיים ניתן לבטח בשלשה מסלולים עיקריים, ביטוח חיים בפרמיה משתנה- כלומר הפרמיה המשולמת מידי חודש תשתנה מידי שנה בהתאם לגיל המבוטח.

יש לשים לב להנחות, שברוב המקרים הינם זמניות לתקופות קצרות, יש קאלו עם הנחות לכל תקופת חיי הפוליסה או עד תומה.

ביטוח חיים לקצבה בפרמיה משתנה - הכוונה לסכום ביטוח שיקבל המוטב במקרה ביטוח, עד הגיעו לגיל בבו יפסק תשלום הביטוח, לפי שנקבע מראש, פוליסה זו נחשבת לכדאית בגלל העלות הנמוכה יחסית שלה.

ביטוח חיים בפרמיה קבועה - כלומר הפרמיה המשולמת מידי חודש הינה קבועה ואינה משתנה עד הגיע המבוטח לגיל 65,70,75, לפי שסוכם בתנאי הפוליסה, אני בדרך!

כלל יש הנחה לתקופה ולאחריה הפרמיה תשאר קבועה עד תום התקופה או מקרה ביטוח.

חשוב לציין, שעלות הריסק הינו גבוהה מעלות ריסק בפרמיה משתנה אך בתום תקופה של 9-10 שנים ידביק את פער בפרמיה ויהפוך יכדאי ביותר עם חיסכון של 20%-40% מעלות הפרמיה לאורך כל התקופה, פוליסה משתלמת ביותר.

בשלשת הצורות של ביטוחי החיים הנ״ל יש להשתמש במחשבה תחילה כדי להבטיח ביטוח חיים נכון מתאים ובעלות הנכונה לתקציב לאורך השנים.
 
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005