תכנון פיננסי

נושא התכנון הפיננסי קיים בעולם מאז תחילת האנושות מעצם ההתנהלות בשכר חליפין של מוצרים שונים, המטרה הייתה להשיג את המוצר הרצוי, לפעמים הדרך פשוטה ולפעמים מורכבת כדי להגיע למטרה.

בימנו הכלים השתנו, היום יש לנו כסף במטבעות או שטרות אותם אנו אוספים כדי לרכוש את המטרות שלנו, כסף אנחנו מקבלים מעבודה שאנחנו מבצעים, ממכירת נכס, מהשקעה שאנחנו מבצעים, כשאנחנו קמים בבוקר הולכים לעבוד כדי להרוויח כסף שנועד עבור הקיום שלנו ומעבר לכך.

למעשה אנחנו יודעים מראש כמה כסף נקבל ולמה הוא יספיק, פחות או יותר, אנחנו חיים בתקופת רווחה כזו שבדרך כלל אנחנו מרוויחים יותר מאשר המינימום לקיום בלבד, אחרת היינו משנים את העיסוק שלנו ועוברים לעבוד במשהו ריווחי יותר שיספק את צרכינו,  כמובן שישנם אילוצים שמקבעים ביודעים את המצב, אך זה דבר הנלקח בחשבון מראש.

בארה"ב נושא התכנון הפיננסי קיים מעל ל-30 שנה, משפחות רבות מתנהלות לפי תכנון פיננסי וכך החיים השוטפים שלהם קלים יותר, הסיכוי שלהם לקבוע מטרות ויעדים ולהגיע אליהם גבוהים יותר, והיישום קל יותר כי יש מי שמתכנן עם המשפחה ומלווה אותה לאורך השנים.

האמריקאים כאומה ידועים כאומה מוצלחת בעלת הישגים רבים, כך גם האמריקאי הבודד ומשפחתו, אלה אנשים מאוד מחושבים היודעים לקחת על עצמם מחויבות ואחריות, שעושים חשבון לכל דולר שהם מוציאים, נושא התכנון הפיננסי מאוד פופולארי אצלם בארה"ב, בבריטניה, באוסטרליה, באירופה ועכשיו אצלנו בישראל. כמו שכל אדם ממוצע שצריך טיפול משפטי יפנה לעו"ד ולא ילך לבד להתמודד בבית המשפט, כמו שכל אדם הצריך טיפול רפואי יפנה לרופא ולא יתמודד לבד.

כמו שכל אדם, שצריך טיפול מול רשויות המס לא יפנה אליהן לבד אלא באמצעות רואה החשבון שלו. כמו שכל אדם שצריך טיפול בנושאי ביטוח לא יפנה לחברת הביטוח אלא באמצעות סוכן הביטוח שלו. כך יפנה כל אדם ממוצע למתכנן הפיננסי שלו כדי שיטפל בנושאים שלו כדי לקדם אותו כפרט או משפחה ליעדים והמטרות אליהם הוא רוצה להגיע.

 
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005