ניהול חיסכון

טיפים לניהול חסכון פנסיוני
רוב האנשים לא באמת משקיעים מחשבה בשאלה, כמה הם אמורים להפקיד לפנסיה, או כיצד תשפיע עליהם הבחירה של מסלול ההשקעה שלהם בעתיד.

הרי לפניכם מספר טיפים שמומלץ מאד כי תתייחסו אליהם בדרך לבחירת המסלול הפנסיוני הנכון והטוב ביותר עבורכם.
ניהול חיסכון לפנסיה דורש הרבה מאוד מחשבה על מנת שניתן יהיה ליהנות מהחיסכון הנכון והטוב ביותר. ליקטנו עבורכם מספר טיפים בדרך לחיסכון הפנסיוני כמו גם ניהול חיסכון באופן חכם ונכון.

טיפ מספר 1 – הפקידו לפנסיה
ראשית אתם צריכים להפקיד לפנסיה. החוק מתגייס כאן לטובתכם כאשר הוא מחייב את כל המעסיקים להפקיד עבורכם לפנסיה. אתם השכירים אמורים לעקוב כי אכן המעסיק שלכם ממלא את חובתו.

טיפ מספר 2 – הפקידו מספיק...
ברור כי ההפקדה אותה החוק מחייב בהתאם לחוק שזה 17.5% מהשכר, היא לא באמת מספיקה לצורך פנסיה סבירה. אז מה אתם יכולים לעשות לשם כך? להגדיל את סכום ההפקדה. אפשר לעשות זאת דרך מקום העבודה שלכם ואפשר גם לעשות זאת באופן עצמאי כאשר הדבר אף מזכה אתכם בהטבת מס.

טיפ מספר 3 – חברו את תכניות הפנסיה
לעיתים, כאשר אנחנו מוצאים מקום עבודה, ההתרגשות גדולה כל כך עד שאנחנו שוכחים לדווח למעסיק כי כבר קיימת מסלול פנסיה שהפרשנו לה. השכחה הזו עשויה לעלות לנו ביוקר. היות וההפרשה לפנסיה תתחיל רק לאחר חצי שנה מתחילת העבודה במקום החדש וכך נאבד את כל הוותק שלנו שצברנו בקרן. גם דמי הניהול בקרן הישנה יעלו. הפתרון לכך, זהו ייעוץ עם אנשי מקצוע בנושא של ניהול חיסכון על מנת לחבר את תכניות הפנסיה.

טיפ מספר 4 – אל תמשכו את הפנסיה לפני הפרישה
זה אולי נשמע לכם ברור אך חוסכים רבים רואים את הפנסיה שלהם כתכנית חיסכון אותה הם מושכים בהזדמנות הראשונה. כדאי לדעת כי משיכה לפני הזמן כרוכה במס וחבל לשלם אותם ללא צורך.

 
 
ברקאי פיננסים עם ליווי ומענה לכל השאלות. בכל הנוגע לנושא של יעדים פיננסים, ניהול פנסיוני, ניהול פרישה או ניהול חיסכון, פנו אל המומחים של ברקאי פיננסים. כי יעדים פיננסים, ניהול פנסיוני או ניהול פרישה זה עניין למקצוענים.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 09-8856005
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ

התקשרו עכשיו 072-33-80-573
כתובת
האופה 2, אזוה"ת קדימה צורן
או מלאו פרטיכם בטופס לפגישת ייעוץ
התקשרו עכשיו 09-8856005